זוכרים את קופסאות הקירור הגדולות שבלטו מקירות הבית וסיפקו לא רק אוויר קר ומרעיש, אלא גם היוו נקודות בעייתית, שהפריעה לא רק לריהוט אלא גם לעין? אתם יכולים לשכוח אותם. לא, אנחנו לא מתכוונים למזגן עילי או למיני-מרכזי, אלא למילה האחרונה בתחום מערכות מיזוג האוויר, המשלבות מנועים חכמים, שנאים מתקדמים, ווסתי טמפרטורה מעוצבים ושליטה בכל חלל וחלל, תוך חיסכון בצריכת החשמל. זהו לא חלום, אלו הם המזגים המתקדמים של מיצובישי MITSUBISHI CITY MULTY VRF ודייקין - DAIKIN VRV המשווקים ומותקנים על ידי חברת בית און, המתמחה בתכנון מערכות מיזוג אוויר.

תכנון וביצוע מערכת מיזוג אוויר בפרויקט BLUE, צפון תל אביבתכנון וביצוע מערכת מיזוג אוויר בפרויקט BLUE, צפון תל אביב
תכנון וביצוע מערכת מיזוג אוויר בפרויקט BLUE, צפון תל אביב
(יח"צ)

מערכת מיזוג אוויר שמשתלבת עם עיצוב הפנים, בית אוןמערכת מיזוג אוויר שמשתלבת עם עיצוב הפנים, בית און
מערכת מיזוג אוויר שמשתלבת עם עיצוב הפנים, בית און
(יח"צ)

החוכמה שמאחורי מיזוג האוויר

בעוד במזגנים רגילים המדחס נדלק וכבה לסירוגין על מנת לנסות להגיע לטמפרטורה הרצויה, בשיטת -INVERTER הייחודית פועל מדחס המזגן באופן רציף. המשמעות של פעולת מדחס רציפה, היא שמירה על טמפרטורה אחידה ומיזוג אוויר קבוע ונעים שאינו מייבש את החדר. המערכת תדע לספק את התפוקה הרצויה לכל חלל ותעלה ותוריד את התדרים באופן אוטומי. באופן הזה אנחנו נהנה מחיסכון משמעותי בצריכת החשמל, כמו גם חיי מדחס ארוכים וטובים יותר.

כשטכנולוגיה פוגשת עיצוב

כל אדריכל ומעצב פנים יודע כי כאשר מגיע הרגע לתכנון של מערכת מיזוג האוויר יש לקחת בחשבון את הנראות הסופית של החלל. בין אם מדובר בבית עסק, משרדים, בתי יוקרה או דירות מעוצבת, הרי שלמערכת מיזוג האוויר חשיבות גבוהה, הן ביכולת שלה לקרר את החלל, לשלוט בטמפרטורה בכל חדר וחדר וכמובן למזער את צריכת החשמל. "בחודשי הקיץ החמים, בהם המזגן עובד שעות נוספות, חשוב לאפשר שליטה אולטימטיבת בכל חלל. באופן הזה, המערכת יודעת לשלוט ולווסת את האנרגיה שלה ולחלק את התפוקה, כך שבסופו של דבר זה נראה גם בחשבון החשמל", מסביר אלון בית און, הבעלים של החברה.

בית יוקרה במרכז הארץבית יוקרה במרכז הארץ
בית יוקרה במרכז הארץ
(יח"צ)

בית יוקרה במרכז הארץבית יוקרה במרכז הארץ
בית יוקרה במרכז הארץ
(יח"צ)

בית און מאפשרים לנו לקבל פתרון אלגנטי, נקי ויצירתי, כך שלא נראה את המזגנים, אלא רק נחוש בעוצמת הקירור או החימום ובהתאם לטמפרטורה הרצויה לנו, בין אם בחדר השינה, חלל המגורים, המטבח ואפילו בשירותים או במרתף.
"מעבר לצורך שלנו לתת מענה אנרגטי אולטימטיבי, הרי שישנה חשיבות רבה להתאמה של המוצר הסופי אל החלל. בין אם בפאנל בקרה מעוצב בכל חדר המעניק שליטה מלאה על יחידת הקירור ובין אם בגריל יוקרתי שמצוי בקו אפס של הקיר ונטמע בתוכו, כך שלמעשה הוא בלתי נראה ומשתלב עם כל סגנון של עיצוב".

הפנטהאוז באנגל 7, תל אביבהפנטהאוז באנגל 7, תל אביב
הפנטהאוז באנגל 7, תל אביב
(יח"צ)

טכנולוגיה ועיצוב נפגשים, בית אוןטכנולוגיה ועיצוב נפגשים, בית און
טכנולוגיה ועיצוב נפגשים, בית און
(יח"צ)

מערכת מיזוג חבויה בתקרה, בית אוןמערכת מיזוג חבויה בתקרה, בית און
מערכת מיזוג חבויה בתקרה, בית און
(יח"צ)

לבית און ניסיון של למעלה משני עשורים בתחום מערכות מיזוג אוויר מתקדמות. בין שלל הפרויקטים ניתן למצוא בתים פרטיים בהרצליה וכפר שמריהו, דירות יוקרה במגדלי תל אביב, פנטהאוזים וגם חללים מסחריים.
"אנחנו נותנים כבוד למקצוע", מספר אלון, "חשוב לנו שכל לקוח יהיה מרוצה. בסופו של דבר, מדובר באחת המערכות החשובות ביותר בבית, אם לא החשובות ביותר, בעיקר במדינתו החמה והלחה. השילוב בין טכנולוגיה מתקדמת לבין אסתטיקה ועיצוב מאפשר לנו לספק מענה איכותי ופרטני לכל צורך".
בית און, מערכות מיזוג אוויר. 03-5469123. http://beiton.co.il.