ירידה מתמשכת באיכות השמיעה מובילה לשיבוש משמעותי באיכות החיים. אנו שומעים פחות טוב, מתקשים להבין מה אומרים לנו, שיחת טלפונית הופכת למטרד, היכולת התפקודית נפגעת ואנו עלולים למצוא עצמנו בבידוד חברתי. כאן נכנס לפעולה הליך הרכבתמכשיר שמיעה ואיכותו, שיכולים לקבוע גורלות של ממש. "איכות שמיעה היא איכות חיים, ומי שרוצה לשקם את יכולת השמיעה שלו בדרך הטובה ביותר – מגיע אלינו", מסביר יהונתן רוט, סמנכ"ל רשת מכוני "גל מכשירי שמיעה", מומחה לשיקום שמיעה וטיפול בטיניטוס ולתקשורת CBT.
הנתונים מראים כי אחד מכל שלושה מבוגרים סובל מירידה בשמיעה, שנחשבת לנפוצה ביותר בעולם, וכי 14 אחוז מאוכלוסיית העולם סובלים מירידה בשמיעה ברמה כלשהי. אם אדם שסובל מבעיית שמיעה לא מטופל באמצעות מיכשור מתאים, עצב השמיעה שלו ידרדר בממוצע ב-8 עד 14 אחוז בשנה, כשכל עיכוב מחמיר יותר את הנזק ואת התסכול. טיפול מהיר ונכון מצמצם את הירידה בתפקוד לטווח של שלושה עד חמישה אחוזים בשנה בלבד. ירידה בשמיעה יכולה לגרום לבעיות נוספות כמו טיניטוס, רעשים באוזניים, בעיות איזון ופגיעה בשפה ובדיבור.
עיכוב בטיפול בבעיות שמיעה נובע לרוב בשל חוסר הרצון להתמודד עם הרכבת מכשיר שמיעה משיקולי אסתטיקה. ב"גל מכשירי שמיעה" פתרו לרבים את הבעיה באמצעות מכשיר שמיעה חדשני שהושק על ידי תאגיד השמיעה הגדול בעולםHANSATON ונחשב לטוב בעולם. ייחודו בטכנולוגיה המתקדמת לצד גודלו הקטן והיותו כמעט בלתי נראה, עד כדי יכולת לשבצו בתוך משקפיים או עגילים.
מכשיר שמיעה קטן שפותר בעיות גדולות. יח"צמכשיר שמיעה קטן שפותר בעיות גדולות. יח"צ
מכשיר שמיעה קטן שפותר בעיות גדולות. יח"צ
(מכשיר שמיעה קטן שפותר בעיות גדולות. יח"צ)
המכשיר בעלטכנולוגיה מהפכנית לשמיעה היקפית שלXC 360° ויכולת זיהוי דיבור אקטיבית, מציג יכולות יוצאות דופן ובהן זיהוי סביבה אוטונומי, הפחתה אוטומטית של רעשי הסביבה, אפשרות כיוון עתידיfuture adjustment , חיבור ישיר לטלוויזיה ולטלפון חכם, שליטה במכשיר השמיעה באמצעות אפליקציה בטלפון, 20 ערוצי שמיעה, יכולת טכנולוגית לטיפול בטיניטוס ועמידות לרטיבות. בנוסף, יש גם מכשירי שמיעה נטענים באופן אלחוטי וללא צורך בהחלפת סוללות, שגם הם מבית HANSATONוכוללים את טכנולוגיית XC 360° החדשנית.
"אנחנו מסייעים לכולם, בכל גיל", אומר רוט. "לא פעם התרגשנו כשילד בן שש שמע לראשונה צלילים או שיפרנו עבור הורים וסבים וסבתות את השמיעה ואת היכולת לתקשר עם הילדים והנכדים בצורה נכונה ולא בצעקות. אחד המקרים המרגשים היה של מבוגר שלא מצא עבודה עד שהתאמנו לו מכשיר מתקדם בהתאמה אישית, שאיפשר לו להתנהל בביטחון עצמי בראיונות עבודה, ולמצוא משרה. זה פשוט משנה חיים".
ב"גל מכשירי שמיעה" יוצרים עבור הלקוחות מכשירים בהתאמה אישית, ומספקים פתרונות ל-91 אחוז מבעיות השמיעה כולל בעיות הולכה וטיניטוס. כל זאת במחירים הוגנים, חווית שמיעה הכי קרובה לטבעית ושדרוג טכנולוגי המאפשר חיבור לטלפון ולמוזיקה באופן אלחוטי וברמת סאונד איכותית. "אנחנו משווקים ללקוחותינו רק את המוצרים המובילים והמתקדמים ביותר בישראל ובעולם. עם שמיעה אסור לשחק, וכשגם הנראות משופרת והמכשיר קטן ולא בולט– הדרך לפתרון קלה יותר", אומר רוט.
גל מכשירי שמיעהגל מכשירי שמיעה
גל מכשירי שמיעה
(גל מכשירי שמיעה)
גל מכשירי שמיעה הוקמה ב-1981 ומתמחה בייצור, שיווק ושירות של מכשירי שמיעה מהמתקדמים ביותר. החברה משמשת כיבואן הבלעדי של טכנולוגיות השמיעה והציוד הרפואי המתקדמים ביותר בעולם, ובהם מוצרים של שישה מהיצרנים הגדולים באירופה בתחומם. מדובר בחברה בפריסה ארצית, המפעילה מעבדת שירות ואפשרות לקבלת שירות במשרדיה או בבית הלקוח. השירות כולל בדיקות שמיעה, ייעוץ ושירות למכשיר שמיעה, טיפול בטיניטוס, סוללות, אטמים נגד מים או רעש ועוד.
החברה היא הספק הראשי של קופת חולים כללית במחוז ירושלים לבדיקות שמיעה. ובנוסף מבצעים בסניף הירושלמי והתל אביבי מבוצעות בדיקות שמיעה פרטיות בתשלום לכל שאר חברי קופות החולים (מכבי, מאוחדת, לאומית) בזמינות קביעת תור גבוהה מאוד. בסניף ירושלים נמצאת גם מעבדה משוכללת של החברה שמספקת שירות לכלל לקוחות החברה.
סניף ירושלים: אגריפס 40, מרכז העיר, בניין מכבי, א'-ה' בין השעות 9:00-17:00 טלפון: 02-6254904. סניף תל אביב: זמנהוף 32, א'-ה' בין השעות 9:00-17:00 טלפון: 03-5280937. סניף רעננה: אחוזה 98,"מרכז אלרם" (בתאום מראש בלבד) בין השעות 9:00-17:00 טלפון 03-5280937. https://gal-ear.co.il.