זעטרה בחתונה. צילום: האלבום המשפחתיזעטרה בחתונה. צילום: האלבום המשפחתי
זעטרה בחתונה. צילום: האלבום המשפחתי
(זעטרה בחתונה. צילום: האלבום המשפחתי)
תחילת הפרשה לפני כשבועיים, אז סיים עאדל זעטרה את יום עבודתו כסו־שף באחד מבתי הקפה המוכרים ברחביה, כשלפתע מעד ועיקם את רגלו. "זה קרה שלושה ימים בלבד לפני החתונה", סיפר השבוע. "אבחנו לי נקע משמעותי ואמרו שאין מנוס מלבצע גיבוס של הרגל. הגבס שקיבלתי בבית החולים היה מאוד כבד ומסורבל, לא ידעתי איך אוכל לעמוד בחתונה, שלא לדבר כלל על לרקוד או לצאת לירח הדבש".
למחרת הוא פנה למרכז הטראומה האורתופדית של 'כללית' במקור ברוך. שם הותאם לו גבס חדש, קל במיוחד במשקלו ודק מאוד - מה שאפשר לו ללבוש מעליו את מכנסי החתונה האלגנטיים. הוא אפילו קיבל רשות להיכנס איתו למים בירח הדבש.
"פציעות שכאלה תמיד מגיעות בהפתעה ובשל כך לא פעם זה קורה בסמוך לאירועי חיים משמעותיים בעבור המטופלים", מסביר השבוע משה איכל, אחראי חדר גבס במרכז הטראומה האורתופדית.
"בהתחלה הייתי בטוח שאתחתן בישיבה ושלא אוכל ליהנות מהחתונה ומהתקופה שאחריה", מסכם זעטרה, "אבל מהרגע שהגעתי למרפאה הבנתי שהחתונה שלי ניצלה. אפילו הזמנתי את הרופא שטיפל בי להיות אורח בחתונה".
ד"ר מיכאל מיכיילוביץ, מנהל מחלקת טראומטולוגיה־אורתופדיה מחוז ירושלים ב'כללית': "העובדה שזכינו לסייע לחתן לפני חתונתו הייתה מבחינתנו רק בונוס".