השחקנית הבינלאומית מורן אטיאס, נבחרה כפרזנטורית לשנת 2020 של קניון הדר, בירושלים. הקמפיין בכיכובה של אטיאס יעלה לקראת חודש יולי 2020, בהשקעה של למעלה מחצי מיליון ₪. הקמפיין יכלול בין היתר: שלטי חוצות, דיגיטל, מודעות במגאזינים, ופעילות רחבה ברשתות החברתיות. מהלך בחירתה של אטיאס כפרזנטורית קניון הדר וצילום הקמפיין נעצר במחצית מרץ, בגלל הקורנה, ואמש נחתם החוזה.
מורן אטיאס, הפרזנטורית החדשה של קניון הדר ירושלים מורן אטיאס, הפרזנטורית החדשה של קניון הדר ירושלים
מורן אטיאס, הפרזנטורית החדשה של קניון הדר ירושלים
(צילום: אסף לוי)

מורן אטיאס, הפרזנטורית החדשה של קניון הדר ירושלים מורן אטיאס, הפרזנטורית החדשה של קניון הדר ירושלים
מורן אטיאס, הפרזנטורית החדשה של קניון הדר ירושלים
(צילום: אסף לוי)
"הבחירה במורן אטיאס היא חלק מהאסטרטגיה השיווקית, להמשיך ולתמוך בחנויות ובפעילויות והאטרקציות שבקניון", מסבירה לירון אלקיים, מנהלת קניון הדר, את הבחירה. "כחלק מהראייה המיתוגית אנו מגדילים את החשיפה ברמה הארצית והמקומית, לשלל המגזרים המהווים פסיפס נרחב של הקהל המבקר בקניון. מורן מייצגת הצלחה בינלאומית יחד עם ערכים שורשיים בתרבות הישראלית. בתקופת הקורונה, נחשפנו לפן האנושי של מורן כשהתנדבה במחלקת חולי הקורונה, ואנו מוצאים כי אטיאס מייצגת את החוזקה הנשית, הצלחה, העצמה, תרומה לקהילה ואופנתיות".
עד לתחילת משבר הקורונה, התגוררה אטיאס בלוס אנג'לס, שם כיכבה בעשרות סרטים עם בכירי הכוכבים בתעשיית הקולנוע, ביניהם: אדריאן ברודי, ראסל קרואו, ליאם ניסן ועוד. בקריירת המשחק אף לוהקה לתפקידים ראשיים בסדרות מצליחות כגון הרודן של FX, התרסקות ב- Stars , ובסדרה הכפר של NBC. וכעת נמצאת בחוזה פיתוח של כתיבת סדרה עם FX. עם פרוץ משבר הקורונה, ועוד בטרם נסגרו השמיים, חזרה אטיאס לישראל, ומאז היא פעילה בשלל פעילויות הומניטריות, ביניהן: התנדבות בבית החולים איכילוב במחלקת הקורונה, שגרירה של רצון טוב לשיחות תמיכה בקשישים וחולים בעמותת 'גישה לחיים', ובנוסף גם הקימה מיזם נשים בשם MeFirst , לקידום הזדמנויות עבור נשים ועוד.