מור שוקרון. צילום: פרטימור שוקרון. צילום: פרטי
מור שוקרון. צילום: פרטי
(מור שוקרון. צילום: פרטי)
שם: מור שוקרון - Shulla
מתקלטת ב: פונדק, חצי תוכי, חורקו ובספייס בליין הירושלמי 'סיבל'ה מסיבה'. מי אני: לפני שנה וחצי בן הזוג שלי ושותף נוסף הקימו ליין מסיבות ירושלמי בשם סיבל'ה מסיבה. בכל מסיבה היו צריכים למצוא די־ג'יים חדשים שיתאימו לאותו וייב, וכך מצאתי את עצמי מתחילה לתקלט גליצ', דראמנבייס וג'אנגל.
אני באה מרקע של רגאיי, אבל במסיבות אני אוהבת רחבה בועטת - שהקצב מהיר ואפשר לפרוק הכל דרך הריקוד, וג'אנגל ודראמנבייס הם בדיוק הסגנונות שאליהם אני מתחברת. הם משלבים רגאיי, היפ הופ ומקצב אלקטרוני מהיר.
View this post on Instagramמסיבת צהריים ומלחמת מים- אין כמו הסיבל'ה!!! Me on a position DJ, and I love it♤ 🐳🍻A lunch party and water war🍻🐳 😜🌞🤩😎🔥💛😜🌞🌼🎊💛🍻🔥❤💛 . . . . . . #dj #djgirl #launchparty #djlife🎧 #djstyle #djdread #dnb #dnbdj #neurofunk #neurofunkdj #summerparty #dreadstyle #dreadlove #dreadstagram #dreadslife #funky #funkymusic A post shared by Mor Shukrun (@shulla_dreadberry) on Jun 11, 2019 at 11:31pm PDT
מעולם לא עסקתי במוזיקה, אבל זה תמיד היה החלום שלי ומצאתי אותו דרך התקלוט. הייתי רוצה להביא לקהל הירושלמי סגנון אחר/חדש בשבילו ולהכניס אותו למיינסטרים.
בדרינק: כשאני מתקלטת זה בירה או המון המון מים (או צ'ייסר ערק להוריד את ההתרגשות). בתקליטייה: דראמנבייס, נורופאנק וג'אנגל.
בעמדה: Ed Solo, Calyx & Teebee, Phibes dnb remixes, Deekline, James Marvel & MC Mota. ויש עוד רשימה ארוכה.
בהצהרה: הכל לטובה - המוטו שלי לחיים :)
למיקס קלאוד - לחצו כאן.