לא לשכוח – זו החתונה שלך!
אין ספק שכל הקרובים שלנו מתרגשים לא פחות מאיתנו. למרבה הצער, ההתרגשות הזו יכולה להפוך מאוד מהר לשתלטנות. לפני שנספיק לחשוב בעצמנו איך נרצה שהחתונה שלנו תיראה, את מי נזמין, מה נאכל ואיך יהיה מעוצב המרחב שלנו, נגלה שהמשפחה שלנו כבר עשתה את החשיבה בשבילנו. זה יכול להפעיל המון לחץ ולהקשות מאוד על קבלת ההחלטות שלך. לכן, חשוב שבשלב הראשוני ביותר נבהיר בצורה אוהבת ומכבדת לקרובים לנו שאנחנו מתכוונים לשמור את ההחלטות לגבי האירוע הזה לעצמנו, לפני הכול.
1 צפייה בגלריה
חליפת חתן
חליפת חתן
חליפת חתן
(צילום: FREEPIK)
להתחיל בבחירת המיקום
לעתים קרובות זוגות נוטים להתמהמה עם בחירת המקום. יש בזה משהו מאוד מפתה, בהתחשב בעובדה שמדובר בהחלטה מאוד לא פשוטה. עם זאת, ייתכן מאוד שנגלה שהמיקום משנה את כל התוכניות שלנו. העיצוב, הקייטרינג, הסאונד ופתרונות ההסעה לאורחים שלנו תלויים מאוד במיקום שלנו ולכן, זהו הצעד הלוגיסטי הראשון שעלינו לעשות.
להשקיע גם בחתן
לעתים קרובות, רוב תשומת הלב מתמקדת בכלה. בסופו של דבר, זו הנטייה הכי טבעית שיש וללא ספק, כולנו רוצים שהכלה תהיה לא פחות ממושלמת מתחת לחופה. עם זאת, אף כלה לא מושלמת באמת בלי חתן מהמם לצידה. לכן, גם אם מדובר בבחור שבסדר גמור עם עמידה מתחת לחופה בטרינינג, באירוע כזה שווה להשקיע. כיום ניתן להשיג חליפות חתן באיכות הגבוהה ביותר ובמגוון רחב מאוד שיקלעו לטעם האישי של כל אחד.
לתכנן מהפרט אל הכלל
כדי להתקדם ביעילות בתכנון החתונה, חשוב שנתחיל מהתמונה הגדולה ביותר. מהרגע שכל הנקודות הכלליות ביותר יישבו, כמו קייטרינג, צלם, די ג'יי ובחירת המיקום, יהיה קל בהרבה לרדת אל הפרטים הקטנים ולתכנן את הנקודות הספציפיות.
לפתוח כמה שיותר אפשרויות למועד האירוע
העיקרון החשוב ביותר שעלינו לזכור אודות תכנון אירוע הוא פשוט למדי – דברים משתבשים. ייתכן שנגלה שהמיקום שרצינו לא זמין בתאריך שחלמנו עליו. ככל שנגלה יותר גמישות בתאריך, כך הסיכויים שנוכל ליהנות מהמיקום ומהספקים שהכי רצינו גדל. כדאי להגיע עם כמה אלטרנטיבות ולקבל בחירה מושכלת.
לא לשכוח ליהנות
אנחנו כל כך רוצים שהיום הזה יהיה מושלם, עד שלעתים קרובות החרדה משתקת אותנו. חשוב שנזכור, כשנעמוד מתחת לחופה, ביום המיוחד הזה, אין שום שיבוש טכני, מנה לא מוצלחת בקייטרינג או איחור של הדי ג'יי שיכול לקלקל לנו את ההתרגשות. אם ניקח את הדברים בפרופורציות ונזכור לשם מה אנחנו כאן, מובטחת לנו הנאה ענקית.