אחד המכשולים העיקריים בדרך לבצע שיפוץ הכרחי של דירה בירושלים הוא החשש מפני עלות כספית גבוהה מאוד. החשש מובן לגמרי, ובאופן טבעי מדובר בפרויקט לא זול - אבל התמורה הופכת את ההשקעה למשתלמת, גם מבחינת איכות החיים וגם מבחינך הערך של הנכס. בנוסף, אם מוצאים קבלן שיפוצים בירושלים בעזרת אתר המשפצים בישראל, מובטחים לכם גם עבודה מעולה וגם מחירים נוחים.

אילוסטרציהאילוסטרציה
אילוסטרציה
(צילום: pixabay)

עלות שיפוץ מקיף בירושלים

המחיר של שיפוץ דירה בירושלים משתנה בהתאם לשורה ארוכה של פרמטרים. כשיש צורך בשיפוץ מקיף, כולל החלפת תשתיות ישנות, החלפת חיפויי רצפה, צביעת קירות ותקרה, מקלחון חדש ועוד פעולות הכרחיות, הבסיס למתן הצעת מחיר הוא מספר החדרים.
עבור דירות של 2 חדרים טווח המחירים המקובל הוא 20,000-60,000 ש"ח. על שיפוץ דירות בירושלים בנות 3-4 חדרים תשלמו בדרך כלל 60,000-120,000 ש"ח ועל דירות גדולות יותר או בתים פרטיים - 90,000-180,000 ש"ח.
בכל מקרה כשאתם בוחרים קבלן שיפוצים בירושלים רציני ואחראי, אתם מקבלים הצעת מחיר עם פירוט עלות כל פעולה. בנוסף כל הצעה מותאמת למסגרת התקציב האפשרית מבחינתכם, ועל סמך סדר העדיפויות הנכון ביותר לדירה שברשותכם.

כמה עולה לשפץ חדר אמבטיה בדירה בירושלים?

יש מקרים שבהם אין צורך בשיפוץ קומפלט, אלא רק בכמה פעולות ממוקדות. אחד המרחבים שמתיישנים יחסית במהירות הוא חדר הרחצה, הן מבחינת המראה והן מבחינת התשתיות. שיפוץ חדר אמבטיה בירושלים יעלה לכם כמה אלפי שקלים, לרוב בין 8,000 ל-15,000 (אלא אם כן תרצו להשקיע יותר ברמת גימור גבוהה במיוחד).
כאמור בכל מקרה אתם מקבלים הצעת מחיר מפורטת, ויכולים להחליט מהם הרכיבים החשובים ועל מה אפשר לוותר. למשל, התקנת ניאגרה סמויה עולה 1,200-1,800 ש"ח ולעומת זאת התקנת אסלה פשוטה מתומחרת ע"י קבלנים מיומנים בירושלים ב-500-1,000 ש"ח. פירוק של כל המתקנים הקיימים יכול להגיע ל-3,000 ש"ח, התקנת כיור, כולל החציבה, האיטום והברז, עולה 1,000-2,000 ש"ח, מקלחון ניתן להתקין ב-450-850 ש"ח, והמחיר של חיפוי של כל חדר הרחצה הוא עד 4,000 ש"ח.

איך קבלן שיפוצים בירושלים חוסך לכם לא מעט כסף?

כשמבצעים שיפוצים בירושלים יש מצד אחד רצון ליצור שינוי משמעותי במיוחד ומרשים מאוד. כל שיפוץ הוא פרויקט חד-פעמי במהותו, כך שהתוצאות אמורות להחזיק מעמד שנים רבות - ובהתאם העלות שלו. מצד שני, יש תמיד גם שאיפה לחסוך. קבלנים מנוסים מן הסתם לא יוותרו על הרווח שלהם, אבל בזכות הידע המקצועי והקשרים שלהם אתם בסופו של דבר חוסכים לא מעט כסף. ראשית, בגלל הקנייה של חומרי הגלם הנחוצים במחירים אטרקטיביים (קבלן שיפוצים הוא לקוח מועדף אצל כל הספקים הרלוונטיים, ולכן מוצעים לו מחירים נמוכים). שנית, עבודה איכותית חוסכת הוצאות גבוהות עקב תקלות ובעיות לאורך השנים, ועוד סיבה טובה לשפץ דירה בירושלים עם המשפצים בישראל היא העבודה היעילה שמצמצמת מאוד את הפגיעה בשגרת החיים.