הובלות בירושלים הינם דבר ידוע כלא פשוט בכלל וזאת בגלל העליות והמורדות הרבות בעיר, הכבישים הצפופים, התנועה המוגבלת ועוד שלל אתגרים. חברת הובלות הפועלת באזור ירושלים צריכה להיות מאוד מקצועית על מנת להיות מסוגלת לבצע את ההובלה בשלום ובבטחה וברמה מקצועית גבוהה במיוחד.
לכן אם אנחנו רוצים שהחפצים שלנו יגיעו בשלמותם חשוב לבחור מובילים בירושלים בכובד ראש. מה חשוב שנבחן עוד לפני שמתקשרים להזמין מוביל?
הדבר הראשון שנרצה לעשות זה למיין את החפצים שלנו ככה שיהיו מאורגנים בצורה שתאפשר למובילים לטפל בהובלה בצורה מסודרת ומקצועית. לדוגמא, אם נכתוב על הקרטונים "מטבח - שביר" הם ידעו איפה כדאי להניח את הקרטון בתוך משאית ההובלה וכמובן באיזו רגישות לסחוב אותו.
לאחר מכן, נצטרך לקחת בחשבון ולבחון את מוניטין חברת ההובלות בירושלים האם מנוסה בהובלות מהסוג הזה, מבינים את המורכבות ויודעים איך לבצע את זה. חיפוש קצר בגוגל יעלה חוות דעת מלקוחות קודמים ויעזרו לנו לקבל תמונת מצב יותר ברורה.
לגבי עלויות ותמחור של הובלות בירושלים תוכלו להתמקח תמיד. כמובן בהתחשב במרחק, רמת הקושי, המורכבות והשירותים הנלווים כמו: פירוק והרכבה של רהיטים, שירותי מנוף וכדומה.

אילוסטרציהאילוסטרציה
אילוסטרציה
(צילום: pixabay)

פקטורים שמשפיעים על מחירי ההובלות במיוחד בירושלים יהיו:

● עונת ההובלה - אם נעבור בקיץ או בחורף, יש חורפים בהם יורד שלג בירושלים ולכן הכביש חלק ומסוכן ובחלק מהמקרים חברות הובלות בירושלים יזניקו מחירים או לא יבצעו את זה בכלל. גם בקיץ אנחנו יכולים לראות זינוק דומה כאשר הביקוש עולה על ההיצע וחברות ההובלה לא מסוגלות להתמודד עם הפניות.
● דחיפות ההובלה - לעיתים נצטרך הובלה מהיום למחר או אפילו לשבוע הקרוב וזמינות חברת ההובלות תהיה חשובה לנו לא פחות, חברת הובלות שטורחת לטפל בפניה שלנו תוך מסגרת זמן מסויימת תדרוש מחיר מסוים על הזמינות שלה ובצדק.
● אופי ההובלה - בחירת חברת הובלות שרגילה להעביר בתים לא תמיד תדע איך להתמודד עם העברה של משרדים או לחילופין אם אנחנו צריכים להוביל פריטים בודדים או נדרשים בשירותי מנוף כאלו ואחרים, אלו דברים שמאוד משפיעים על המחיר כאשר חברת הובלות מסוימת מתמחה בדיוק בסוג השירות אותו אנחנו דורשים.
● ביטוח - האם המחיר כולל ביטוח על החפצים שלנו? לעיתים יש חברות שלא לוקחות אחריות במידה וחפצים נשברים וחבל. חברות הובלה עם השנים, הניסיון והבנת הצד של הלקוח מבינות כי ביטוח הוא כבר לא שאלה של כן או לא אלא חובה, לצערנו כיום יש חברות שלא טורחות לבצע את החידוש לביטוח הרכוש שלהם ולוודא כי הם מכוסים ומכסים את הלקוחות שלהם במקרים של חלילה נזקים כאלו ואחרים לרכוש של הלקוחות שלהם.
● אחסון - האם נצטרך אחסון בין הטעינה לפריקה? אם כן, לכמה זמן? זהו גם פקטור חשוב שצריך לקחת בחשבון, מה גם שלא כל חברת הובלות בנוסף מספקת גם אחסנה עבור התכולה שלנו.
כדי להתמודד עם אי הוודאות הזאת ולהבטיח שאתם מקבלים את התמורה הטובה ביותר לכספכם, מומלץ להתרשם ולהשוות מספר מובילים שונים באתרים הנפוצים ולא לקפוץ על ההצעה הראשונה שאנחנו פוגשים או גרוע מזה, הזולה, כי לעיתים הזולה היא דווקא היקרה ביותר. לכן חשוב לשים לב, לשאול את כל השאלות ולוודא שחברת ההובלות באזור ירושלים או בכל מקום אחר שתבחרו הינה המתאימה ביותר עבורכם.
אם אנחנו רוצים הובלה מירושלים לעיר אחרת, צריך להבין שיש את תוספת המרחק ובהתאם לכך גם העלויות מטפסות בהתאם, העלויות משתנות לפי התנאים של חברת ההובלות.
מעבר נעים ובשעה טובה.
המאמר באדיבות פורטל הובלות 100 בירושלים