NonyChat היא אפליקציית צ'אט בעברית לשיחות אנונימיות, היא רשת חברתית באפליקציה בטוחה, בה מבלים בני הנוער של ישראל שעות רבות! הנתונים מפתיעים ובמגמת עלייה: נוניצ'אט עלתה לחנויות האפליקציות כאפליקציה להורדה בתחילת השנה. מאז, היא מתקרבת בצעדי ענק ל-100 אלף הורדות! זמן השימוש הממוצע בה הוא 29 דקות. מדי יום, מתנהלות בנוני צ'אט כחצי מיליון שיחות אנונימיות בין בני נוער מכל הארץ!

1 צפייה בגלריה
נוניצ'אט
נוניצ'אט
נוניצ'אט
(istockphoto)

שיחות אנונימיות זה בהחלט לא מה שחשבתם, מטרתן היא הכרות ידידותית בלבד. נושאי השיחה המגוונים יבטיחו שקיימים נושאים רלוונטיים לכל אחד ואחת, הרחבת אופקים וידע, להכיר חברים חדשים, או סתם להעביר את הזמן- מעולם לא היה פשוט יותר.

שיחות אנונימיות- בעד ונגד

למתנגדים לשיחות אנונימיות טיעונים חדים וברורים: איך תדע עם מי אתה מדבר ומה כוונותיו? האם הוא או היא באמת מי שהם טוענים שהם? האם השיחה מתנהלת מול האדם המתאים- אם מדובר בייעוץ והכוונה? לכל אלה ועוד NonyChat מצאה פתרונות:
בשימוש נכון ובטוח, בהתאם לתאי השימוש של נוניצ'אט, תהנו מרשת חברתית באפליקציה בטוחה ומהנה, עם חווית משתמש גבוהה. בכל רגע בו אינכם מרגישים בנוח בשיחה תוכלו להתנתק ולהמשיך אל השיחה הבאה, ניתן גם לדווח על משתמשים במידת הצורך. מהצד שלנו, לא נמסור אף פרט אודותיכם למשתמש אחר לעולם.
בשיחות האנונימיות של נוני צ'אט לא ניתן להעביר סרטונים או תמונות- גם מחשש שהתוכן אינו ראוי או הפצת וירוסים שונים למכשיר הנייד שלכם. אבל גם בעיקר- כי פשוט אין צורך, בשיחות עניין רב גם בלי זה.
בני הנוער שהעדיפו שיחות אנונימיות, יעידו שקל להם יותר להתחיל שיחה ללא תמונת פרופיל או תחרות כלשהי עם משתמשים אחרים. בנוסף, קל יותר לדבר ללא שיפוטיות, דעות קדומות, או נקודת פתיחה כזו או אחרת- פשוט לדבר, על כל נושא ובכל זמן.

אפשר לנסות את נוניצ'אט?

בטח! NonyChat היא אפליקציה להורדה בחינם, ללא צורך בהרשמה או ללא כל התחייבות! ניתן למצוא את האפליקציה בחנויות האפליקציה השונות AppStore Google Play| ולהוריד אותה כבר עכשיו!
בנוניצ'אט משתמשים פעילים רבים, 24 שעות- 7 ימים בשבוע, בכל רגע שתתחברו, תמצאו בקלות עם מי לדבר.
לא רק שהאפליקציה להורדה בחינם- גם כל הפיצ'רים הרבים שלה! אותם אנו מעדכנים ודואגים שתמיד יהיה כיפיים ופשוטים לשימוש. כל שיחה בנוני צ'אט היא לא רק הכרות ועניין בשיחה, היא גם חוויה טכנולוגית מתקדמת.

נושאי שיחה לדוגמא

בשיחות האנונימיות של נוניצ'אט כפי שכבר ציינו, תמיד יש על מה לדבר:
חלמתם חלום מפחיד בלילה? בואו לשתף אותו ולדבר עליו, אחד הנושאים שלנו הוא "חלומות וסיוטים".
סיימתם לצפות בבינג' בסדרת טלויזיה מצוינת? ספרו על כך לשותף שלכם לשיחה! אולי גם לו יש המלצות ששווה לשמוע!
מה עם אוכל? מתכונים, רעיונות יצירתיים והמלצות או סתם לשתף מה הוא המאכל האהוב עליכם- הרי מי לא אוהב לאכול?
מהנושאים החמים שלנו היום תוכלו למצוא את "בחזרה לשגרה או המצב הקיים", כל נושאי האקטואליה למיניהם, בארצנו הקטנטונת, תמיד חשובים ורלוונטיים.
כל שיחה היא עולם חדש! ולכל שותף יש מה לספר לכם- ואנחנו בטוחים שגם לכם יהיה מה לספר לו...

קרוב ל- 100 אלף בני נוער כבר בחרו ב- NonyChat

נוניצ'אט היא רשת חברתית באפליקציה בטוחה, חדשה ומרעננת! העדפותיהם של בני הנוער בשיחה ולא בצפייה בסרטונים או בתמונות (מה שאגב, לא קיים אצלנו) יוצרת מרחב ווירטואלי עמוק יותר עם תכנים ענייניים יותר. NonyChat היא אמנם חדשה כאפליקציה להורדה- אבל היא בהחלט כאן להישאר!
להורדת האפליקציה: AppStore | Google Play