רשת 'בנא משקאות' מזמינה אתכם להכיר מקרוב את עולם הוויסקי היוקרתי בפסטיבל ייחודי שינדוד בין סניפי הרשת ויגיע הערב, רביעי, 15.1.20, לסניף ירושלים.
מה יחכה לכם בפסטיבל? טעימות של 30 סוגי וויסקי מרחבי העולם, הסברים על הסוגים השונים, ועל ההבדלים ביניהם, על למה מומלץ לשתות וויסקי דווקא בחורף וגם מבצעים מיוחדים של עד 15% הנחה על המגוון, באווירה שמחה עם דיג'יי שינגן מוזיקה איכותית, צילומי מגנטים, food track ובו יחולקו טעימות של מותגי הוויסקי בלעדיים ברשת בנא ביניהם בלנדנוך וגלנאלאכי, לצד טעימות קוקטיילים על בסיס של קומפורט בלאק, בפאלו טרייס ופיירבול.
חודש הוויסקי ברשת בנא משקאות. יח"צחודש הוויסקי ברשת בנא משקאות. יח"צ
חודש הוויסקי ברשת בנא משקאות. יח"צ
(חודש הוויסקי ברשת בנא משקאות. יח"צ)
עוד במסגרת הפסטיבל, השקה של מותג הוויסקי המוביל פול ג'ון, מותג וויסקי סינגל מאלט ממזקקה של 'העולם החדש' אשר נפתחה לפני כ- 7 שנים במחוז גואה אשר בהודו, ומאז הספיקה לזכות במגוון פרסים יוקרתיים בתחרויות וויסקי בעולם. המזקקה מציעה ייצור מוקפד של וויסקי סינגל מאלט איכותי, עם סדרות ייחודיות במהדורה מוגבלת. קטגוריית הוויסקי ההודי היא קטגוריה מתפתחת הנמצאת בצמיחה מתמדת. מותג הוויסקי פול ג'ון נמכר בלמעלה מ- 60 מדינות ברחבי העולם.
רשת בנא משקאות, וויסקי פול ג'ון, מחיר 190 שקלים ל-700 מל. יח"צ רשת בנא משקאות, וויסקי פול ג'ון, מחיר 190 שקלים ל-700 מל. יח"צ
רשת בנא משקאות, וויסקי פול ג'ון, מחיר 190 שקלים ל-700 מל. יח"צ
(רשת בנא משקאות, וויסקי פול ג'ון, מחיר 190 שקלים ל-700 מל. יח"צ )
טווח המחירים של מגוון סוגי הוויסקי ברשת נע בין 100 שקלים ל-350 שקלים. במסגרת חודש הוויסקי שיתקיים בכל חנויות הרשת: מבצעים מתחלפים של עד 15% הנחה על מגוון סוגי וויסקי.
פסטיבל הוויסקי, רשת בנא - האומן 27, ירושלים. רביעי, 15.1.20 עד השעה 21:00.