לאחר 12 שנות פעילות החליט השף והבעלים של מסעדת "החצר", מוטי אוחנה, לאחד את הפעילות עם מסעדת "מדיטה". ההחלטה, לטענתו, היא שאי אפשר לפעול בשתי מסעדות בו זמנית ולקבל את האיכות והרמה הגבוהה אליה הוא שואף, ולכן הפעילות תעבור למסעדת "מדיטה" אותה הקים לפני כארבע שנים יחד עם שותפו משה כהן.
מסעדת "החצר" נסגרת אחרי 12 שנה. יח"צמסעדת "החצר" נסגרת אחרי 12 שנה. יח"צ
מסעדת "החצר" נסגרת אחרי 12 שנה. יח"צ
(מסעדת "החצר" נסגרת אחרי 12 שנה. יח"צ)
"מסעדת החצר נסגרת כשהיא בשיאה ואני רוצה להשאיר ממנה טעם טוב. עכשיו החלטנו להתרענן ולהשקיע במסעדת מדיטה אליה אני עובר עם כל הצוות ומבטיח לספק חוויה מדהימה כמו שהענקנו ללקוחותינו עד כה" אומר שף מוטי אוחנה.
לרגל הסגירה, שף מוטי אוחנה מזמין את כל אוהבי "החצר" לשבוע פרידה (25-29.11) עם ארוחת טעימות מיוחדת וסימבולית המציעה את 12 המנות הכי אהובות ונמכרות לאורך שנות הפעילות ומסכמת את הטעמים המיוחדים של המסעדה, במחיר מיוחד של 250 שקלים בלבד לסועד.
סשימי טונה של השף מוטי אוחנה. יח"צסשימי טונה של השף מוטי אוחנה. יח"צ
סשימי טונה של השף מוטי אוחנה. יח"צ
(סשימי טונה של השף מוטי אוחנה. יח"צ)
בין המנות שיוגשו בארוחת הטעימות: פלטת מזטים; סלט אנדיב, סלקים ופקאן; סשימי טונה אדומה, שומר והדרים בקרמל ג'ינג'ר וצ'ילי; סלמון בוינגרט אסיאתי חם; דניס בקראסט ירוקים על טאבולה שקדים; קרפצ'יו בקר עם עלי רוקט וקונפי שום; ריזוטו שקדי עגל ופטריות; פטה כבדים עם ריבת עגבניות ושומר; באו אסאדו עגל בברביקיו; סטייק אנטריקוט; מדליוני פילה; קינוח הבית משתנה מדי יום.
מסעדת מדיטה, אליה יעבור שף מוטי אוחנה ביחד עם כל הצוות המקצועי של "החצר", צפויה להתחדש עם תפריט ועיצוב חדש.