חן אהרוני - #אהבהבלב
חן אהרוני הפרפורמר הענק של "הכוכב הבא לאירוויזיון" ואולי גם הנציג שלנו בליסבון, משחרר להיט חדש #אהבהבלב, ומציג לעולם את מלוא כישוריו מכתיבה ועד ליכולות ריקוד. הקליפ, שבויים על ידי אוריאל יקותיאל, צולם במוקדים שונים בתל אביב ומושתת כולו על ריקודים באמצעותם משודר האושר והשמחה בעקבות האהבה שלו.
משה פרץ - יש לי אותך
בדרך לאלבום תשיעי במספר, מוציא משה פרץ את השיר הרומנטי אותו כתב והלחין. בקליפ מככבים זוגות אוהבים ברגעים המיוחדים שלכם – האם יש כאן להיט חתונות חדש?
רועי פרייליך והמתוקים רצח - אחד מהשניים
כבר מעל עשור שפרייליך חורך את הרדיו, מימי נערות ריינס ו'הילוך איטי' ו'יום ראשון' שלהם, ועד לעבודות הסולו שלו וההצלחה הגדולה של הסינגלים 'סערה חשמלית', 'הלילה היא תרקוד' ו'גרוטאות'. לקראת המופע ב 11.11 בפסטיבל הפסנתר, משחרר פרייליך את הסינגל החדש מהאלבום השלישי.
אריק אבר - מי אני מה?
אריק אבר, מחלוצי הספוקן וורד בארץ, ממייסדי ״פואטרי סלאם ישראל״ ומשורר משיק סינגל ראשון שעוסק בשאלת השאלות: מי אני?. שאלה סבוכה במיוחד עבור שואל שעלה לארץ מרוסיה בגיל 8 ועבר מסע בנבכי הישראליות. הסינגל הוא סנונית מאלבום הבכורה של אריק אבר כחלק מהלייבל החדש ״בדיבור״ של תיאטרון האינקובטור.
ריקו – הוואי
ריקו, הלוא הוא דני אמינוב בן 26 מחולון, גדל בשכונת התקווה ועושה מוזיקה מגיל 10. לקראת האלבום הראשון שייצא בקיץ הבא, משחרר ריקו שיר חדש שמביא איתו ניחוחות של קיץ.