חוזרים לשגרה: לאור אישור משרד הבריאות גן החיות חוזר לפתוח את שעריו לקהל הרחב החל מהיום (ד') ואקווריום ישראל החל מיום חמישי.
גן החיות התנכ"יגן החיות התנכ"י
גן החיות התנכ"י
(צילום: שלומי כהן)
בשל הצורך בבקרה על כמות המבקרים ורמת מיגונם, יחויבו המבקרים במדידת חום, לא תותר כניסה למי שחום גופו עולה על 38 מעלות. כל מבקר חייב להצטייד במסכה אישית ומומלץ גם השימוש בכפפות (למעט הפטורים מהחובה על פי הנחיות שבתוקף).
יש לציין כי הביקור בגן החיות הינו מסלול חד סטרי המסומן בשלטי הכוונה. המבקרים בגן החיות מתבקשים להקפיד על שמירת המרחק כמתחייב מההנחיות.
אי קיום התנאים, לרבות עטיית מסיכה, עלול לגרור הרחקה מן האתר ללא החזר כספי.

גן החיות

רכישת הכרטיסים מתבצעת רק באתר האינטרנט של גן החיות באמצעות כרטיס אשראי. מנויי גן החיות נדרשים אף הם לתאם את ביקורם באתר האינטרנט של גן החיות (בעת הביקור, חובה להצטייד בכרטיס המנוי).
עובדי גן החיות דאגו לחיטוי אזורי הקהל והשירותים הציבוריים ומבקרים את כמות הנכנסים בשעריו ואת התנהלות הקהל במהלך הביקור. לידיעה - רכבת גן החיות אינה פעילה בימים אלה.
כמו כן, מנויי גן החיות אשר היו בתוקף בין התאריכים 05.05.2020-15.03.2020 יקבלו הארכה השקולה לתקופה בה לא התאפשרה כניסתם לגן החיות .

אקווריום ישראל

בהתאם להנחיות ואישור משרד הבריאות הוחלט לפתוח את שערי אקווריום ישראל לקהל הרחב. רכישת הכרטיסים מתבצעת אך ורק באתר האינטרנט של אקווריום ישראל באמצעות כרטיס אשראי. לא ניתן לרכוש כרטיסים בקופות האקווריום.
אקווריום ישראלאקווריום ישראל
אקווריום ישראל
(צילום: קותי פונדמינסקי)
צוות העובדים באקווריום ישראל דאג גם הוא לחיטוי אזורי הקהל והשירותים הציבוריים, מבקר את כמות הנכנסים בשעריו ואת התנהלות הקהל במהלך הביקור.