התוכנות הגרפיות כל כך נגישות היום ולכל אחד ישנה האפשרות להתנסות ולהכיר את הכלים. אך מהתנסות חובבנית ו'משחק' עם התוכנה ועד לביצוע גרפי אמיתי ומקצועי, הדרך ארוכה. לצורך כך יש ללמוד, יש לתרגל וחשוב להכיר באופן יסודי את כל האפשרויות הקיימות. רק כך למעשה אפשר להצליח באמת בתחום.
אילוסטרציה. צילום: pixabay אילוסטרציה. צילום: pixabay
אילוסטרציה. צילום: pixabay
(אילוסטרציה. צילום: pixabay )
לומדים לתעודת מקצוע בירושלים
בגלל הדרישה הגבוהה שיש היום בתחום העיצוב הגרפי, מבקשים רבים ללמוד בצורה מסודרת ומקצועית את התחום. כך יש להם בהחלט סיכויים גבוהים להשתלב בעבודה מתגמלת שיש לה הרבה מאוד ביקוש.
אך כאן, רבים נעצרים. לימודי מקצוע הם על פי רוב לימודים יקרים. מלבד המחיר הגבוה של הלימודים הללו, מדובר גם כן בהשקעה של הרבה מאוד זמן כאשר על פי רוב מדובר בלימוד שעשוי לארוך חודשים ארוכים ואף יותר מכך. לא כולם ערוכים לזה ולא כל אחד אכן פנוי מבחינת העיסוקים והעבודה לפנות את הזמן הדרוש לצורך כך. שלא לדבר על כל ה'מסביב' הכולל יציאה ללימודים. כמו זמני הנסיעות, סידור בייביסיטר לילדים (כאשר מדובר בהורים לילדים המחפשים אפיק פרנסה נוסף) וכל מה שכרוך בהקצאת זמן שרירותי לצורך השיעור הקבוע.
לומדים אונליין
אז כאן באה ההפתעה הגדולה. אנחנו במכללת סולו זיהינו את הקושי והבנו מה הם המחסומים אשר אלו עוצרים רבים וטובים מלפנות וללמוד את המקצוע. לא פעם מדובר באנשים מוכשרים במיוחד שעשויים בהחלט לעשות חיל כמעצבים גרפיים והדבר שעומד ביניהם לבין מימוש הפוטנציאל הוא בסך הכול חוסר האפשרות לצאת ללמוד.
הם יכולים תוך זמן קצר להפוך למקצוענים ממש ולהרוויח הרבה מאוד כסף, לו רק ירכשו את כל הכלים הנדרשים לצורך לימודי המקצוע.
מכללת סולו – לימודים אחד על אחד
במכללת סולו מציעים לכל המעוניין, את האפשרות לרכוש שליטה מלאה על התוכנות הגרפיות. להכיר לעומק את כל האפשרויות ולהפוך לאנשי מקצוע ממש עם תעודת מקצוע אמיתית אשר תפתח עבורם שערים רבים.
הלימודים הם מול המחשב הביתי האישי כאשר המורה מלמד את התלמיד את כל רזי התוכנה הגרפית. הוא מכיר לו את כל הכלים, את כל התכונות ואת כל מה שהתוכנה הגרפית מציעה. באופן כזה, התלמיד יוצא תוך זמן קצר עם כל הידע הדרוש לצורך עבודה בעולם המקצועי.
היתרונות של לימודים אונליין
ישנם הרבה יתרונות של לימודי אונליין.
רבים בוחרים כיום דווקא באפשרות הזו והם נהנים משלל היתרונות של השיטה.
לימודים באווירה שקטה ולא מבלבלת – כאשר הלימודים הם אחד על אחד מול המחשב, אין עוד תלמידים ברקע השואלים שאלות או דורשים הסברים על חומר שכבר הובן לכם. הלימודים בהירים, נהירים וצלולים והם ממוקדים בדיוק בקצב הנדרש לתלמיד. כך שהאפקט של הלימודים הללו הוא הרבה יותר טוב וגם הרבה יותר מהיר.
לימודים בלי לצאת מהבית – על נקודה זו כבר הרחבנו עד כמה הדבר עשוי להיות יעיל עבור תלמידים רבים שלולא האפשרות הזו הם לא היו באמת מצליחים ללמוד את המקצוע.
לימודים יותר זולים – כאשר אין הוצאות תקורה של מלמדי הקורס הרי שהקורס בפני עצמו יהיה הרבה יותר זול והתלמיד ייהנה משיעורים מקצועיים במחיר נמוך הרבה יותר ביחס לקורסים רגילים.
מלבד זאת חוסך התלמיד בהוצאות נסיעה, הוצאות חניה, שירותי בייביסטר לילדים ועוד.
אז מכל הסיבות – לימודי אונליין – הדרך הטובה ביותר ללמוד עיצוב גרפי בירושלים.